Nowości
CxMxF - Catholic Hardcore CD
CxMxF - Catholic Hardcore CD

35,00 zł

Malchus - Dziedzictwo CD

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Malchus wydaje "Dziedzictwo" – płytę muzycznie i wizerunkowo okraszoną folklorystyczną nutą. Zespół działa nieprzerwanie od 15 lat, a pasja jego członków przetrwała konfrontację z życiem rodzinnym i zawodowym. Grupa powraca po dwóch latach od wydania „UR” z kolejnym dziełem. Choć nie ma wsparcia dużych wytwórni, sponsorów, nagrywa kolejne albumy, których klimat został dostrzeżony nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. "Dziedzictwo" oferuje słuchaczom 11 utworów, których łączny czas trwania wynosi 44 minuty. Jest to odpowiednia muzyczna dawka, która nie znudzi słuchacza, a pozostawi jedynie lekki niedosyt. Wszystkie wydawnictwa Malchusa charakteryzuje mocne gitarowe brzmienie z nieprzewidywalnymi aranżacjami. Tym razem rockowo-metalowe uderzenie udekorowane zostało instrumentami kojarzonymi stricte z muzyką ludową. Utwory jednak nie są nimi przesycone, co powoduje, iż nie można ich stylu włożyć do „folk-metalowej” szufladki.

Historia przekazana przez autora opowiada o duchowych aspektach dnia codziennego oraz walce z przeciwnościami, z którymi mierzy się człowiek. Tytuł płyty oraz dwa utwory - Dziedzictwo Wojny, Dziedzictwo Krwi – wskazuje na to, że przekaz skupia się również na przeszłości. Bez wątpienia teksty można odnieść do historii Polaków i ich walki
o Wolność. Dlatego data premiery symbolicznie została wyznaczona na 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. W pozostałych kompozycjach autor zadaje trudne, egzystencjalne pytania dotyczące życia, cierpienia (Przypadek 0), strachu (Przedstrach), niesprawiedliwości (Niewinny), samotności (Dolina), istnienia Boga (Ciało i Krew). W każdej z nich znajduje się próba odpowiedzi. Po wysłuchaniu płyty można odnieść wrażenie, że muzyka połączona z treścią jest artystycznym pierwiastkiem motywacyjnym do działania. Szczególnie pozytywny ładunek emocjonalny mają w sobie numery – Nadzieja Nie Umiera, Dziedzictwo Zwycięstwa oraz 1. W każdej historii czuć szczerość przekazu podkarpackich pasjonatów oraz radość ze wspólnego grania.
Zachęcamy do sięgnięcia po najnowszą, fascynującą płytę Malchusa DZIEDZICTWO!

Lista utworów:
1.Przypadek 0
2.Dolina
3.Przedstrach
4.Rozpoznanie
5.Dziedzictwo wojny


6.Ciało i krew
7.Dziedzictwo krwi8.1
9.Nadzieja nie umiera
10.Niewinny

11.Dziedzictwo zwycięstwa

Digipak.

Produkty powiązane

Malchus - Apokalipsa WAV
Malchus - Apokalipsa WAV
Cena: 35,00 zł
Malchus - Apokalipsa MP 3
Malchus - Apokalipsa MP 3
Cena: 25,00 zł
Malchus - Apokalipsa CD
Malchus - Apokalipsa CD
Cena: 40,00 zł
1863 CD
1863 CD
Cena: 40,00 zł
1863 WAV
1863 WAV
Cena: 25,00 zł

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl