KOSZULKA WIELKA POLSKA - czerwona

60.00 PLN

Hymn Młodych powstał w 1926 roku jako oficjalny hymn założonego przez Romana Dmowskiego Obozu Wielkiej Polski i do dzisiaj jest jednym z symboli szeroko rozumianego ruchu narodowego.

Przez lata słowa Hymnu Młodych zagrzewały do działania pokolenia patriotów i towarzyszyły wszystkim najważniejszym wydarzeniom patriotycznym i narodowym. Przedstawiamy koszulki "Wielka Polska", na których znajduje się tekst trzeciej zwrotki Hymnu Młodych, które znać powinien każdy Polski patriota!

Hymn Młodych!

Złoty słońca blask dokoła, Orzeł Biały wzlata wzwyż, Dumne wznieśmy w górę czoła, patrząc w Polski Znak i Krzyż,

Polsce niesiem odrodzenie, Depcząc podłość, fałsz i brud, W nas mocarne wiosny tchnienie, W nas jest przyszłość, Z nami lud,

Naprzód idziem w skier powodzi, Niechaj wroga przemoc drży, Już zwycięstwa dzień nadchodzi, Wielkiej Polski moc to my! Wielkiej Polski moc to my!

Naprzód idziem zbrojni duchem, Antychrysta pędzić precz. Matko Boża nas wysłuchaj, Błogosław Chrobrego Miecz! Błogosław Chrobrego Miecz!

Koszulki zostały wyprodukowane z najlepszej gatunkowo bawełny. Wzory umieszczone na koszulce wykonaliśmy metodą sitodruku

Tabela rozmiarów [cm]

   S  M  L  XL XXL
 Szczerokość 48 52 55 57 58
Długość 59  64 66  68 70

                                                                   tolerancja +/- 1,5cm

Szybka dostawa Kurierem Pocztex! Towar wysyłamy w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty!
Zadzwoń do nas! Jesteśmy dostępni dla Ciebie pod nr tel 530 350 409
Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia system Tpay.pl